Bitburger Open  

Tournament Name: SaarLorLux Open 2020
Tournament Dates: 27/10/2020-01/11/2020
Location: Saarland, Saarbrücken
Category: BWF Tour Super 100

Winners
Category Winner Runner-up
MD Jeppe BAY / Lasse MØLHEDE Daniel LUNDGAARD / Mathias THYRRI
MS Toma Junior POPOV Mark CALJOUW
WD Gabriela STOEVA / Stefani STOEVA Amalie MAGELUND / Freja RAVN
WS Kirsty GILMOUR Yvonne LI
XD Mathias CHRISTIANSEN / Alexandra BØJE Mark LAMSFUSS / Isabel HERTTRICH

Matches
*Ranks in brackets and marked with asterisk are unofficial
Round Rank* Player Score Player Rank* Duration
MD
Round 1 382 Daniel HESS / Johannes PISTORIUS 21-10 / 21-16 Giovanni GRECO / Kevin STROBL 151 26
Round 1 - Andreas SØNDERGAARD / Jesper TOFT 25-23 / 21-14 Mathias CHRISTIANSEN / Niclas NOHR - 38
Round 1 39 Jones Ralfy JANSEN / Peter KAESBAUER 21-17 / 21-12 Samy CORVEE / Kenji LOVANG - 32
Round 1 - Marvin DATKO / Patrick SCHEIEL 18-21 / 21-12 / 21-12 Wessel VAN DER AAR / Brian WASSINK - 45
Round 1 38 Alexander DUNN / Adam HALL 21-12 / 21-15 Philip BIRKER / Dominik STIPSITS 78 23
Round 1 906 Maciej MATUSZ / Wiktor TRECKI 21-10 / 21-17 Thomas FUCHS / Tim SPECHT - 24
Round 1 71 Daniel LUNDGAARD / Mathias THYRRI 21-14 / 21-13 Felix HAMMES / Christopher KLAUER 120 26
Round 1 75 Zach RUSS / Steven STALLWOOD 21-23 / 21-16 / 21-18 Rasmus ESPERSEN / Emil HYBEL 207 52
Round 1 - Jeppe BAY / Lasse MØLHEDE 21-17 / 21-11 Pawel SMILOWSKI / Przemyslaw SZYDLOWSKI 1343 29
Round 1 1275 Fabien DELRUE / William VILLEGER 21-14 / 21-19 Christopher GRIMLEY / Matthew GRIMLEY 60 40
Round 1 - Lucas CORVEE / Brice LEVERDEZ 14-21 / 21-19 / 21-14 Rory EASTON / Ethan VAN LEEUWEN 109 41
Round 1 107 Matthew CLARE / Max FLYNN 21-8 / 21-7 Kevin HARGIONO / Leo HÖLZMER 1354 20
Round 1 272 Maxime BRIOT / Jona VAN NIEUWKERKE 21-17 / 22-20 Ivan RUSEV / Iliyan STOYNOV - 33
Round 1 66 Eloi ADAM / Julien MAIO 21-9 / 21-13 Gianmarco BAILETTI / David SALUTT 189 22
Round 1 88 Joshua MAGEE / Paul REYNOLDS 19-21 / 21-18 / 21-11 Emil LAURITZEN / Mads MUURHOLM 84 53
Round 1 82 Ruben JILLE / Ties VAN DER LECQ 21-13 / 16-21 / 21-13 Mark LAMSFUSS / Marvin SEIDEL 23 41
Round 2 - Andreas SØNDERGAARD / Jesper TOFT 21-17 / 22-20 Daniel HESS / Johannes PISTORIUS 382 38
Round 2 39 Jones Ralfy JANSEN / Peter KAESBAUER 21-7 / 21-13 Marvin DATKO / Patrick SCHEIEL - 26
Round 2 38 Alexander DUNN / Adam HALL 21-11 / 21-10 Maciej MATUSZ / Wiktor TRECKI 906 21
Round 2 71 Daniel LUNDGAARD / Mathias THYRRI 21-14 / 21-12 Zach RUSS / Steven STALLWOOD 75 27
Round 2 - Jeppe BAY / Lasse MØLHEDE 25-23 / 21-17 Fabien DELRUE / William VILLEGER 1275 44
Round 2 - Lucas CORVEE / Brice LEVERDEZ 21-15 / 12-21 / 21-18 Matthew CLARE / Max FLYNN 107 43
Round 2 66 Eloi ADAM / Julien MAIO 21-16 / 21-10 Maxime BRIOT / Jona VAN NIEUWKERKE 272 32
Round 2 82 Ruben JILLE / Ties VAN DER LECQ 21-19 / 22-20 Joshua MAGEE / Paul REYNOLDS 88 38
Quarter-final 39 Jones Ralfy JANSEN / Peter KAESBAUER 21-8 / 16-21 / 21-14 Andreas SØNDERGAARD / Jesper TOFT - 52
Quarter-final 71 Daniel LUNDGAARD / Mathias THYRRI 15-21 / 21-19 / 22-20 Alexander DUNN / Adam HALL 38 55
Quarter-final - Jeppe BAY / Lasse MØLHEDE 21-13 / 21-15 Lucas CORVEE / Brice LEVERDEZ - 31
Quarter-final 82 Ruben JILLE / Ties VAN DER LECQ 19-21 / 26-24 / 21-14 Eloi ADAM / Julien MAIO 66 59
Semi-final 71 Daniel LUNDGAARD / Mathias THYRRI 12-21 / 21-18 / 21-18 Jones Ralfy JANSEN / Peter KAESBAUER 39 58
Semi-final - Jeppe BAY / Lasse MØLHEDE 22-20 / 20-22 / 21-18 Ruben JILLE / Ties VAN DER LECQ 82 59
Final - Jeppe BAY / Lasse MØLHEDE 21-13 / 21-15 Daniel LUNDGAARD / Mathias THYRRI 71 33
MS
Round 1 83 Kim BRUUN 21-9 / 21-18 Leon SEIWALD 240 33
Round 1 96 Max WEISSKIRCHEN 19-21 / 21-16 / 21-19 Lucas CLAERBOUT 76 56
Round 1 62 Toma Junior POPOV 21-18 / 21-16 Joran KWEEKEL 129 38
Round 1 59 Thomas ROUXEL 21-17 / 21-16 Samuel HSIAO 208 34
Round 1 173 Jonathan DOLAN 24-26 / 22-20 / 21-17 Martin BUNDGAARD 216 64
Round 1 121 Mads CHRISTOPHERSEN 21-10 / 21-14 Julien CARRAGGI 210 28
Round 1 196 Jeppe BRUUN 21-12 / 21-18 Albin Carl HJELM 294 28
Round 1 126 Ditlev Jaeger HOLM 21-9 / 21-9 Jacob NILSSON 163 24
Round 1 197 Joel KÖNIG 21-12 / 15-21 / 21-8 Duarte Nuno ANJO 290 44
Round 1 72 Lucas CORVEE 21-19 / 21-19 Kai SCHAEFER 70 44
Round 1 111 Arnaud MERKLE 21-8 / 21-9 B. R. Sankeerth 91 30
Round 1 61 Ajay JAYARAM 21-8 / 21-8 Maxime MOREELS 97 19
Round 1 64 Victor SVENDSEN 21-14 / 21-12 Karan Rajan RAJARAJAN 156 34
Round 1 58 Brian YANG 16-21 / 21-17 / 21-7 Christian KIRCHMAYR 131 49
Round 1 189 Tobias KUENZI 19-21 / 21-17 / 21-9 Elias BRACKE 188 45
Round 1 106 Howard SHU 21-19 / 23-21 Fabio CAPONIO 145 37
Round 2 17 Rasmus GEMKE 21-17 / 17-21 / 21-18 Kim BRUUN 83 71
Round 2 96 Max WEISSKIRCHEN 21-7 / 14-21 / 22-20 Brian HOLTSCHKE 307 47
Round 2 62 Toma Junior POPOV 21-17 / 21-19 Hans-Kristian Solberg VITTINGHUS 42 45
Round 2 59 Thomas ROUXEL 21-19 / 15-21 / 21-8 Felix BURESTEDT 57 58
Round 2 37 Brice LEVERDEZ 21-17 / 21-23 / 21-14 Jonathan DOLAN 173 61
Round 2 121 Mads CHRISTOPHERSEN 21-12 / 21-19 Milan DRATVA 143 32
Round 2 51 Pablo ABIAN 21-12 / 18-21 / 21-14 Jeppe BRUUN 196 47
Round 2 126 Ditlev Jaeger HOLM 21-16 / 21-13 Alex LANE 133 35
Round 2 220 Ivan RUSEV 21-12 / 21-15 Joel KÖNIG 197 37
Round 2 52 Toby PENTY 19-21 / 21-8 / 21-19 Lucas CORVEE 72 63
Round 2 63 Nhat NGUYEN 14-21 / 21-11 / 23-21 Arnaud MERKLE 111 61
Round 2 64 Victor SVENDSEN 19-21 / 21-11 / 21-15 Luís Enrique PEÑALVER 80 48
Round 2 36 Mark CALJOUW W.O. Ajay JAYARAM 61 0
Round 2 58 Brian YANG W.O. Subhankar DEY 46 0
Round 2 189 Tobias KUENZI W.O. Milan LUDIK 128 0
Round 2 106 Howard SHU W.O. Lakshya SEN 27 0
Round 3 96 Max WEISSKIRCHEN 21-13 / 23-25 / 21-16 Rasmus GEMKE 17 65
Round 3 62 Toma Junior POPOV 21-14 / 21-8 Thomas ROUXEL 59 37
Round 3 121 Mads CHRISTOPHERSEN 13-21 / 21-19 / 24-22 Brice LEVERDEZ 37 62
Round 3 126 Ditlev Jaeger HOLM 19-21 / 21-18 / 21-16 Pablo ABIAN 51 73
Round 3 220 Ivan RUSEV 5-21 / 21-14 / 21-17 Toby PENTY 52 52
Round 3 36 Mark CALJOUW 19-21 / 21-13 / 21-14 Nhat NGUYEN 63 62
Round 3 58 Brian YANG 12-21 / 21-15 / 21-19 Victor SVENDSEN 64 60
Round 3 189 Tobias KUENZI 21-19 / 21-18 Howard SHU 106 33
Quarter-final 62 Toma Junior POPOV 20-22 / 21-7 / 21-18 Max WEISSKIRCHEN 96 77
Quarter-final 126 Ditlev Jaeger HOLM 21-15 / 21-9 Mads CHRISTOPHERSEN 121 33
Quarter-final 36 Mark CALJOUW 21-7 / 21-6 Ivan RUSEV 220 25
Quarter-final 58 Brian YANG 21-16 / 18-21 / 21-17 Tobias KUENZI 189 56
Semi-final 62 Toma Junior POPOV 21-17 / 21-15 Ditlev Jaeger HOLM 126 45
Semi-final 36 Mark CALJOUW 21-18 / 21-17 Brian YANG 58 37
Final 62 Toma Junior POPOV 22-20 / 19-21 / 21-14 Mark CALJOUW 36 66
WD
Round 1 115 Natasja P. ANTHONISEN / Clara GRAVERSEN 15-21 / 21-16 / 21-12 Alzbeta BASOVA / Michaela FUCHSOVA 108 40
Round 1 - Kilasu OSTERMEYER / Franziska VOLKMANN 21-17 / 21-15 Annabella JÄGER / Stine KÜSPERT 84 34
Round 1 990 Debora JILLE / Cheryl SEINEN 21-14 / 14-21 / 21-10 Kati-Kreet MARRAN / Helina RÜÜTEL 73 44
Round 1 71 Christine BUSCH / Amalie SCHULZ 21-12 / 21-15 Serena AU YEONG / Katharina HOCHMEIR 102 25
Round 1 177 Kate FROST / Moya RYAN 12-21 / 21-14 / 21-15 Dominika KWASNIK / Magdalena SWIERCZYNSKA - 46
Round 1 41 Amalie MAGELUND / Freja RAVN 21-16 / 19-21 / 21-13 Alyssa TIRTOSENTONO / Imke VAN DER AAR - 56
Round 1 60 Vimala HERIAU / Margot LAMBERT 21-10 / 21-17 Lise JAQUES / Hannah POHL - 28
Round 1 55 Clara NISTAD / Moa SJOO 21-18 / 21-12 Julie MACPHERSON / Ciara TORRANCE 95 29
Round 1 - Kim SCHMIDT / Zoé SINICO W.O. Aline MÜLLER / Jenjira STADELMANN 142 0
Round 1 233 Eleanor O'DONNELL / Sarah SIDEBOTTOM W.O. Julie FINNE-IPSEN / Mai SURROW 58 0
Round 2 15 Gabriela STOEVA / Stefani STOEVA 18-21 / 21-6 / 21-14 Natasja P. ANTHONISEN / Clara GRAVERSEN 115 44
Round 2 36 Alexandra BØJE / Mette POULSEN 7-21 / 21-12 / 21-15 Kilasu OSTERMEYER / Franziska VOLKMANN - 46
Round 2 990 Debora JILLE / Cheryl SEINEN 21-11 / 22-20 Christine BUSCH / Amalie SCHULZ 71 37
Round 2 41 Amalie MAGELUND / Freja RAVN 21-6 / 21-9 Kate FROST / Moya RYAN 177 22
Round 2 31 Linda EFLER / Isabel HERTTRICH 22-20 / 21-13 Vimala HERIAU / Margot LAMBERT 60 36
Round 2 21 Maiken FRUERGAARD / Sara THYGESEN 21-16 / 22-24 / 21-16 Clara NISTAD / Moa SJOO 55 56
Round 2 30 Emilie LEFEL / Anne TRAN W.O. Kim SCHMIDT / Zoé SINICO - 0
Round 2 233 Eleanor O'DONNELL / Sarah SIDEBOTTOM W.O. Jenny MOORE / Victoria WILLIAMS 52 0
Quarter-final 15 Gabriela STOEVA / Stefani STOEVA 21-13 / 21-15 Alexandra BØJE / Mette POULSEN 36 37
Quarter-final 990 Debora JILLE / Cheryl SEINEN 21-19 / 21-18 Emilie LEFEL / Anne TRAN 30 42
Quarter-final 41 Amalie MAGELUND / Freja RAVN 22-20 / 21-15 Linda EFLER / Isabel HERTTRICH 31 40
Quarter-final 21 Maiken FRUERGAARD / Sara THYGESEN 21-9 / 21-12 Eleanor O'DONNELL / Sarah SIDEBOTTOM 233 28
Semi-final 15 Gabriela STOEVA / Stefani STOEVA 21-8 / 21-17 Debora JILLE / Cheryl SEINEN 990 33
Semi-final 41 Amalie MAGELUND / Freja RAVN 21-12 / 21-17 Maiken FRUERGAARD / Sara THYGESEN 21 39
Final 15 Gabriela STOEVA / Stefani STOEVA 21-8 / 21-11 Amalie MAGELUND / Freja RAVN 41 32
WS
Round 1 6 Carolina MARIN 21-9 / 21-6 Hristomira POPOVSKA 235 19
Round 1 61 Fabienne DEPREZ 21-12 / 22-20 Miranda WILSON 158 31
Round 1 37 QI Xuefei 21-9 / 21-12 Yaelle HOYAUX 135 28
Round 1 75 Jordan HART 21-14 / 21-19 Amalie SCHULZ 159 26
Round 1 27 Kirsty GILMOUR 21-14 / 13-21 / 21-18 Line CHRISTOPHERSEN 52 44
Round 1 63 Linda ZETCHIRI 21-4 / 21-15 Clara LASSAUX 215 22
Round 1 45 Lianne TAN 13-21 / 21-16 / 21-9 Irina Amalie ANDERSEN 97 47
Round 1 49 Sabrina JAQUET 16-21 / 21-19 / 21-11 Kate FOO KUNE 105 43
Round 1 118 Wiktoria DABCZYNSKA 26-24 / 21-12 Kate FROST 258 36
Round 1 48 Julie Dawall JAKOBSEN 21-7 / 21-10 Anne FUGLSANG 294 20
Round 1 88 Martina REPISKA 21-9 / 21-7 Helis PAJUSTE 279 21
Round 1 34 Line Højmark KJAERSFELDT 21-16 / 21-11 Tereza ŠVÁBÍKOVÁ 128 27
Round 1 59 Kristin KUUBA 21-12 / 21-19 Malvika BANSOD 162 34
Round 1 44 Yvonne LI 21-17 / 21-16 Soraya DE VISCH EIJBERGEN 66 33
Round 1 204 Rachael DARRAGH 21-11 / 6-21 / 21-14 Katerina TOMALOVA 125 47
Round 1 166 Beatriz CORRALES 22-20 / 21-17 Ann-Kathrin SPÖRI 282 31
Round 2 6 Carolina MARIN 21-15 / 21-9 Fabienne DEPREZ 61 25
Round 2 37 QI Xuefei 21-17 / 21-11 Jordan HART 75 36
Round 2 27 Kirsty GILMOUR 21-10 / 21-10 Linda ZETCHIRI 63 26
Round 2 45 Lianne TAN 21-17 / 3-21 / 21-19 Sabrina JAQUET 49 48
Round 2 48 Julie Dawall JAKOBSEN 15-21 / 21-17 / 21-11 Wiktoria DABCZYNSKA 118 54
Round 2 34 Line Højmark KJAERSFELDT 21-14 / 21-10 Martina REPISKA 88 26
Round 2 44 Yvonne LI 21-15 / 21-8 Kristin KUUBA 59 31
Round 2 166 Beatriz CORRALES 21-18 / 27-25 Rachael DARRAGH 204 42
Quarter-final 6 Carolina MARIN 21-12 / 21-18 QI Xuefei 37 37
Quarter-final 27 Kirsty GILMOUR 15-21 / 21-17 / 21-8 Lianne TAN 45 49
Quarter-final 34 Line Højmark KJAERSFELDT 21-13 / 21-18 Julie Dawall JAKOBSEN 48 35
Quarter-final 44 Yvonne LI 21-18 / 21-14 Beatriz CORRALES 166 34
Semi-final 27 Kirsty GILMOUR 22-20 / 21-14 Carolina MARIN 6 45
Semi-final 44 Yvonne LI 13-21 / 23-21 / 21-15 Line Højmark KJAERSFELDT 34 59
Final 27 Kirsty GILMOUR 21-10 / 21-17 Yvonne LI 44 34
XD
Round 1 - Wessel VAN DER AAR / Cheryl SEINEN 21-13 / 21-18 Matthew GRIMLEY / Sarah SIDEBOTTOM 296 28
Round 1 113 Philip BIRKER / Katharina HOCHMEIR 24-22 / 17-21 / 22-20 Alexander DUNN / Ciara TORRANCE 162 47
Round 1 42 Ronan LABAR / Anne TRAN 21-6 / 12-21 / 21-6 Patrick SCHEIEL / Annabella JÄGER - 38
Round 1 - Brian WASSINK / Alyssa TIRTOSENTONO 19-21 / 21-18 / 21-17 Dominik STIPSITS / Serena AU YEONG 115 55
Round 1 17 Mark LAMSFUSS / Isabel HERTTRICH 21-14 / 21-17 Jona VAN NIEUWKERKE / Lise JAQUES 129 28
Round 1 101 Rasmus ESPERSEN / Christine BUSCH 21-17 / 22-20 Ties VAN DER LECQ / Debora JILLE 131 35
Round 1 - Bjarne GEISS / Linda EFLER 21-13 / 21-14 Emil LAURITZEN / Iben BERGSTEIN 95 26
Round 1 66 Jones Ralfy JANSEN / Kilasu OSTERMEYER 21-13 / 22-20 Mikkel MIKKELSEN / Rikke SØBY - 29
Round 1 - Niclas NOHR / Amalie MAGELUND 21-15 / 21-18 Christopher GRIMLEY / Eleanor O'DONNELL 181 30
Round 1 60 Adam HALL / Julie MACPHERSON 21-16 / 7-21 / 21-12 Jeppe BAY / Sara LUNDGAARD 123 45
Round 1 189 Anton KAISTI / Alzbeta BASOVA 21-12 / 22-20 Mihkel LAANES / Helina RÜÜTEL 371 23
Round 1 28 Mathias CHRISTIANSEN / Alexandra BØJE 21-13 / 19-21 / 21-13 William VILLEGER / Sharone BAUER 83 47
Round 1 - Przemyslaw SZYDLOWSKI / Wiktoria ADAMEK 18-21 / 22-20 / 21-13 Eloi ADAM / Margot LAMBERT 86 55
Round 1 166 Paul REYNOLDS / Rachael DARRAGH 18-21 / 21-13 / 21-11 Wiktor TRECKI / Dominika KWASNIK - 46
Round 1 256 Ruben JILLE / Imke VAN DER AAR 21-11 / 21-12 Fabien DELRUE / Vimala HERIAU 78 29
Round 1 16 Robin TABELING / Selena PIEK 21-16 / 21-3 Pawel SMILOWSKI / Magdalena SWIERCZYNSKA 68 25
Round 2 - Wessel VAN DER AAR / Cheryl SEINEN 17-21 / 21-12 / 21-16 Philip BIRKER / Katharina HOCHMEIR 113 49
Round 2 42 Ronan LABAR / Anne TRAN 21-9 / 21-15 Brian WASSINK / Alyssa TIRTOSENTONO - 26
Round 2 17 Mark LAMSFUSS / Isabel HERTTRICH 21-7 / 21-9 Rasmus ESPERSEN / Christine BUSCH 101 25
Round 2 - Bjarne GEISS / Linda EFLER 22-20 / 13-21 / 21-11 Jones Ralfy JANSEN / Kilasu OSTERMEYER 66 47
Round 2 - Niclas NOHR / Amalie MAGELUND 21-15 / 21-23 / 21-15 Adam HALL / Julie MACPHERSON 60 62
Round 2 28 Mathias CHRISTIANSEN / Alexandra BØJE 21-13 / 21-12 Anton KAISTI / Alzbeta BASOVA 189 28
Round 2 - Przemyslaw SZYDLOWSKI / Wiktoria ADAMEK 21-14 / 21-16 Paul REYNOLDS / Rachael DARRAGH 166 36
Round 2 16 Robin TABELING / Selena PIEK 21-16 / 21-10 Ruben JILLE / Imke VAN DER AAR 256 28
Quarter-final 42 Ronan LABAR / Anne TRAN 21-16 / 21-9 Wessel VAN DER AAR / Cheryl SEINEN - 33
Quarter-final 17 Mark LAMSFUSS / Isabel HERTTRICH 21-12 / 21-17 Bjarne GEISS / Linda EFLER - 33
Quarter-final 28 Mathias CHRISTIANSEN / Alexandra BØJE 21-12 / 21-16 Niclas NOHR / Amalie MAGELUND - 35
Quarter-final 16 Robin TABELING / Selena PIEK 21-9 / 21-11 Przemyslaw SZYDLOWSKI / Wiktoria ADAMEK - 23
Semi-final 17 Mark LAMSFUSS / Isabel HERTTRICH 21-13 / 21-17 Ronan LABAR / Anne TRAN 42 33
Semi-final 28 Mathias CHRISTIANSEN / Alexandra BØJE 21-19 / 21-16 Robin TABELING / Selena PIEK 16 41
Final 28 Mathias CHRISTIANSEN / Alexandra BØJE 21-15 / 19-21 / 21-11 Mark LAMSFUSS / Isabel HERTTRICH 17 72
Round:
Min Date:
Max Date:
Category:

Match Statistics

Statistics for main draw, completed matches
Category Matches Total Sets 3-Set Matches 3-Set PCT Total Points Avg Points / Match Avg Match Duration Avg Points / Minute One-Hour+ Matches One-Hour+ Matches PCT
MD 31 73 11 35.5% 2661 85.84 00:37:27 2.29 0 0.0%
MS 43 108 22 51.2% 3918 91.12 00:46:24 1.96 12 27.9%
WD 21 49 7 33.3% 1720 81.9 00:37:49 2.17 0 0.0%
WS 31 70 8 25.8% 2450 79.03 00:35:10 2.25 0 0.0%
XD 31 73 11 35.5% 2593 83.65 00:37:19 2.24 2 6.5%
Total 157 373 59 37.6% 13342 84.98 00:39:28 2.15 14 8.9%

Most Consecutive Points in a Set


Biggest Comeback in a Set


Match Wins/Losses by Country

Country Wins Losses PCT
Bulgaria 7 4 63.6%
Denmark 45 30 60.0%
Spain 6 4 60.0%
Canada 3 2 60.0%
Netherlands 16 12 57.1%
France 23 18 56.1%
Germany 22 21 51.2%
Scotland 8 8 50.0%
Switzerland 4 4 50.0%
India 1 1 50.0%
U.S.A. 1 1 50.0%
Wales 1 1 50.0%
Finland 1 1 50.0%
Ireland 6 7 46.2%
England 3 5 37.5%
Poland 4 7 36.4%
Slovakia 1 2 33.3%
Belgium 2 7 22.2%
Sweden 1 4 20.0%
Estonia 1 4 20.0%
Austria 1 5 16.7%
Portugal 0 1 0.0%
Luxembourg 0 1 0.0%
Mauritius 0 1 0.0%
Czech Republic 0 3 0.0%
1

Category: