European Club Championships  

Tournament Name: 2022 European Club Championships
Tournament Dates: 28/06/2022-02/07/2022
Location: Poland, Bialystok
Category:

Winners
Category Winner Runner-up
ECC22 Uks Hubal Bialystok Bc Chambly Oise

Matches
*Ranks in brackets and marked with asterisk are unofficial
Round Rank* Player Score Player Rank* Duration
Group ECC22 - 1 Bc Chambly Oise 4 - 1 Acd Che Lagoense
MS 485 Sacha LEVEQUE 21-18 / 21-14 Bruno CARVALHO 391 38
WS 55 LéOnice HUET 21-17 / 21-14 Nikki SERVANDO - 34
MD - Eloi ADAM / Robert MATEUSIAK 21-9 / 21-13 Marco JORGE / Daniel MENDES 2066 24
WD - Emilie DROUIN / Nadiezda ZIEBA 21-6 / 21-2 Joana LOPES / Maria WILKINSON - 15
XD - Eetu HEINO / Flavie VALLET 18-21 / 21-11 / 20-22 Bernardo ATILANO / Mariana AFONSO - 39
Group ECC22 - 1 Ossm - Sms Bialystok 1 - 4 Rinconada
XD - Maksymilian DANIELAK / Julia STANKIEWICZ 21-19 / 17-21 / 21-19 Jaume PEREZ / Laura MOLINA - 47
WS 1471 Anastasiia KOSENCHUK 9-21 / 12-21 Nerea IVORRA MASIA 231 22
MS 1114 Maksymilian DANIELAK 8-21 / 22-20 / 16-21 Carlos PIRIS 220 51
WD - Aleksandra RADZISZEWSKA / Julia STANKIEWICZ 21-17 / 16-21 / 13-21 Nerea IVORRA MASIA / Laura MOLINA - 41
MD - Jan FRANCZAK / Dawid PERKOWSKI 7-21 / 16-21 Jaume PEREZ / Carlos PIRIS - 21
Group ECC22 - 1 Bc Chambly Oise 5 - 0 Rinconada
MS 110 Eetu HEINO 21-8 / 21-14 Alejandro RAMIREZ - 21
WS 269 Emilie DROUIN 21-16 / 21-18 Nerea IVORRA MASIA 231 29
MD - Sacha LEVEQUE / Robert MATEUSIAK 22-20 / 25-23 Jaume PEREZ / Carlos PIRIS - 35
WD - LéOnice HUET / Flavie VALLET 21-10 / 21-16 Marta CALLEJA / Laura MOLINA - 24
XD - Eloi ADAM / Nadiezda ZIEBA 21-14 / 21-18 Jaume PEREZ / Marta MOLINA - 23
Group ECC22 - 1 Ossm - Sms Bialystok 1 - 4 Acd Che Lagoense
WS 1471 Anastasiia KOSENCHUK 10-21 / 10-21 Nikki SERVANDO - 24
MS 1114 Maksymilian DANIELAK 13-21 / 15-21 Bernardo ATILANO 147 39
WD - Anastasiia KOSENCHUK / Julia STANKIEWICZ 21-8 / 21-17 Mariana AFONSO / Joana LOPES - 23
MD - Jan FRANCZAK / Igor JASEK 17-21 / 8-21 Bruno CARVALHO / Daniel MENDES - 27
XD - Konrad PLOCH / Julia STANKIEWICZ 18-21 / 15-21 Bernardo ATILANO / Mariana AFONSO - 26
Group ECC22 - 1 Rinconada 4 - 1 Acd Che Lagoense
XD - Rory EASTON / Laura MOLINA 21-19 / 21-8 Bernardo ATILANO / Mariana AFONSO - 27
WS 231 Nerea IVORRA MASIA 21-13 / 21-11 Nikki SERVANDO - 32
MS 220 Carlos PIRIS 21-16 / 17-21 / 15-21 Bernardo ATILANO 147 64
WD - Nerea IVORRA MASIA / Laura MOLINA 21-15 / 21-18 Mariana AFONSO / Nikki SERVANDO - 34
MD - Rory EASTON / Jaume PEREZ 21-18 / 21-12 Bruno CARVALHO / Daniel MENDES - 26
Group ECC22 - 1 Bc Chambly Oise 5 - 0 Ossm - Sms Bialystok
WS 55 LéOnice HUET 21-8 / 21-10 Aleksandra RADZISZEWSKA 829 21
MS 485 Sacha LEVEQUE 21-9 / 21-10 Dawid PERKOWSKI 2372 23
WD - Flavie VALLET / Nadiezda ZIEBA 21-15 / 21-11 Anastasiia KOSENCHUK / Julia STANKIEWICZ - 27
MD - Eetu HEINO / Sacha LEVEQUE 21-17 / 21-11 Jan FRANCZAK / Igor JASEK - 21
XD - Eloi ADAM / Emilie DROUIN 21-16 / 17-21 / 21-19 Maksymilian DANIELAK / Julia STANKIEWICZ - 48
Group ECC22 - 2 Recreativo Ies La Orden 4 - 1 Cdr Dos Prazeres
XD - Eliecer OJEDA / Haidee OJEDA 21-14 / 21-16 Angelo SILVA / Mariana CHANG 2251 28
MS - Alejandro PEREZ 21-9 / 21-23 / 23-25 Pedro PORTELAS 1482 49
WS - Telma SANTOS 21-6 / 21-7 Luisa FARIA 1533 19
MD - MARQUEZ Adrian / Eliecer OJEDA 21-14 / 22-20 Duarte Nuno ANJO / Angelo SILVA - 30
WD - Haidee OJEDA / Laura SANTOS 21-8 / 21-18 Mariana CHANG / Claudia LOURENÇO - 24
Group ECC22 - 2 Uks Hubal Bialystok 5 - 0 Frogner Il
XD - Pawel SMILOWSKI / Alzbeta BASOVA 23-21 / 21-16 Torjus FLAATTEN / Emilie HAMANG - 29
MS 580 Krzysztof JAKOWCZUK 22-20 / 21-19 Vegard RIKHEIM 411 35
WS 88 Mariya MITSOVA 21-6 / 21-7 Randi SELLE - 21
MD - Lucas CORVEE / Pawel SMILOWSKI 21-15 / 19-21 / 21-15 Torjus FLAATTEN / Vegard RIKHEIM 63 43
WD - Wiktoria DABCZYNSKA / Agnieszata WOJTKOWSKA 21-9 / 21-6 Emilie HAMANG / Randi SELLE - 21
Group ECC22 - 2 Recreativo Ies La Orden 3 - 2 Frogner Il
XD - Eliecer OJEDA / Haidee OJEDA 21-15 / 21-13 Torjus FLAATTEN / Randi SELLE - 23
MS - Alvaro MORAN 13-21 / 10-21 Vegard RIKHEIM 411 29
WS - Telma SANTOS W.O. Emilie HAMANG 287 0
MD - Eliecer OJEDA / Alejandro PEREZ 11-21 / 8-21 Torjus FLAATTEN / Vegard RIKHEIM 63 21
WD - Telma SANTOS / Haidee OJEDA W.O. Emilie HAMANG / Randi SELLE - 0
Group ECC22 - 2 Uks Hubal Bialystok 5 - 0 Cdr Dos Prazeres
MS 580 Krzysztof JAKOWCZUK 21-16 / 21-6 Joao CHANG 1158 27
WS 88 Mariya MITSOVA 21-13 / 21-10 Claudia LOURENÇO 962 24
MD - Michal ROGALSKI / Pawel SMILOWSKI 24-22 / 21-15 Duarte Nuno ANJO / Angelo SILVA - 29
WD - Wiktoria DABCZYNSKA / Agnieszata WOJTKOWSKA 21-5 / 21-8 Luisa FARIA / Claudia LOURENÇO - 22
XD - Lucas CORVEE / Alzbeta BASOVA 21-10 / 21-11 Duarte Nuno ANJO / Mariana CHANG - 19
Group ECC22 - 2 Frogner Il 3 - 2 Cdr Dos Prazeres
MS 932 Mattias XU 17-21 / 18-21 Duarte Nuno ANJO 305 32
WS - Randi SELLE 19-21 / 21-18 / 21-11 Claudia LOURENÇO 962 44
MD 63 Torjus FLAATTEN / Vegard RIKHEIM 21-15 / 21-13 Duarte Nuno ANJO / Angelo SILVA - 27
WD 1407 Marie CHRISTENSEN / Emilie HAMANG W.O. Mariana CHANG / Claudia LOURENÇO - 0
XD - Mattias XU / Randi SELLE 19-21 / 21-16 / 21-8 Angelo SILVA / Mariana CHANG 2251 44
Group ECC22 - 2 Recreativo Ies La Orden 0 - 5 Uks Hubal Bialystok
XD - Eliecer OJEDA / Haidee OJEDA 6-21 / 13-21 Lucas CORVEE / Alzbeta BASOVA - 17
MS - Alejandro PEREZ 11-21 / 9-21 Krzysztof JAKOWCZUK 580 27
WS - Telma SANTOS 17-21 / 15-21 Mariya MITSOVA 88 30
MD - MARQUEZ Adrian / Alvaro MORAN 13-21 / 13-21 Lucas CORVEE / Pawel SMILOWSKI - 21
WD - Haidee OJEDA / Laura SANTOS 16-21 / 15-21 Wiktoria DABCZYNSKA / Agnieszata WOJTKOWSKA - 29
Group ECC22 - 3 Bk 1973 Benátky Nad Jizerou 5 - 0 Panevezys Bc
XD - Steven STALLWOOD / Helina RÜÜTEL 21-19 / 17-21 / 21-15 Viacheslav YAKOVLEV / Polina TKACH 198 45
MS 144 Milan DRATVA 21-5 / 21-9 Linas SUPRONAS 1666 20
WS 137 Agnes KOROSI 21-6 / 21-4 Monika PLYTNIKAITE - 13
MD - Cristian SAVIN / Steven STALLWOOD 30-29 / 19-21 / 21-18 Edgaras SLUSNYS / Viacheslav YAKOVLEV - 46
WD - Helina RÜÜTEL / KaterIna ZUZÁKOVÁ 21-10 / 21-9 Monika PLYTNIKAITE / Polina TKACH - 20
Group ECC22 - 3 Suwalski Kb Litpol – Malow 5 - 0 Bh
MS 98 DANYLO BOSNIUK 21-13 / 21-19 Robert Ingi HULDARSSON 1809 29
WS 59 Maria ULITINA 21-5 / 21-7 Solrun Anna INGVARSDOTTIR 988 20
MD 302 Robert CYBULSKI / Przemyslaw SZYDLOWSKI 21-16 / 21-9 Gabriel Ingi HELGASON / Robert Ingi HULDARSSON 2121 23
WD - SZUBERT Karolina / Ulyana VOLSKAYA 21-7 / 21-13 Solrun Anna INGVARSDOTTIR / Rakel Rut KRISTJANSDOTTIR - 21
XD - DANYLO BOSNIUK / Kamila AUGUSTYN 21-5 / 21-5 Xuan Nguyen David PHUONG / Una Hrund ORVAR - 16
Group ECC22 - 3 Bk 1973 Benátky Nad Jizerou 5 - 0 Bh
XD - Steven STALLWOOD / KaterIna ZUZÁKOVÁ 21-12 / 21-13 Gabriel Ingi HELGASON / Una Hrund ORVAR - 23
WS 137 Agnes KOROSI 21-11 / 21-2 Solrun Anna INGVARSDOTTIR 988 19
MS 301 Cristian SAVIN 21-6 / 17-21 / 21-13 Gabriel Ingi HELGASON 2464 36
WD - Helina RÜÜTEL / KaterIna ZUZÁKOVÁ 21-9 / 21-9 Solrun Anna INGVARSDOTTIR / Una Hrund ORVAR 1389 24
MD - Milan DRATVA / Steven STALLWOOD 21-15 / 21-7 Robert Ingi HULDARSSON / Xuan Nguyen David PHUONG - 24
Group ECC22 - 3 Suwalski Kb Litpol – Malow 5 - 0 Panevezys Bc
XD - Robert CYBULSKI / SZUBERT Karolina 21-11 / 21-16 Viacheslav YAKOVLEV / Monika PLYTNIKAITE - 25
MS 98 DANYLO BOSNIUK 21-5 / 21-5 Linas SUPRONAS 1666 16
WS - Ulyana VOLSKAYA 21-16 / 21-8 Polina TKACH - 22
MD 302 Robert CYBULSKI / Przemyslaw SZYDLOWSKI 23-21 / 21-12 Edgaras SLUSNYS / Viacheslav YAKOVLEV - 25
WD - Kamila AUGUSTYN / Maria ULITINA 21-9 / 21-14 Monika PLYTNIKAITE / Polina TKACH - 18
Group ECC22 - 3 Bh 2 - 3 Panevezys Bc
XD - Gabriel Ingi HELGASON / Una Hrund ORVAR 6-21 / 14-21 Viacheslav YAKOVLEV / Polina TKACH 198 23
MS 1809 Robert Ingi HULDARSSON 21-14 / 21-13 Linas SUPRONAS 1666 29
WS 988 Solrun Anna INGVARSDOTTIR 21-8 / 21-4 Monika PLYTNIKAITE - 16
MD - Gabriel Ingi HELGASON / Xuan Nguyen David PHUONG 11-21 / 10-21 Edgaras SLUSNYS / Viacheslav YAKOVLEV - 21
WD 1389 Solrun Anna INGVARSDOTTIR / Una Hrund ORVAR 15-21 / 21-14 / 12-21 Monika PLYTNIKAITE / Polina TKACH - 44
Group ECC22 - 3 Bk 1973 Benátky Nad Jizerou 2 - 3 Suwalski Kb Litpol – Malow
XD - Steven STALLWOOD / KaterIna ZUZÁKOVÁ 21-11 / 21-17 DANYLO BOSNIUK / Kamila AUGUSTYN - 23
WS 137 Agnes KOROSI 13-17 Ret. Maria ULITINA 59 15
MS 144 Milan DRATVA 20-22 / 16-21 DANYLO BOSNIUK 98 42
WD - Helina RÜÜTEL / KaterIna ZUZÁKOVÁ 21-15 / 21-18 Maria ULITINA / Ulyana VOLSKAYA - 31
MD - Milan DRATVA / Steven STALLWOOD 21-19 / 21-23 / 16-21 Robert CYBULSKI / Przemyslaw SZYDLOWSKI 302 60
Group ECC22 - 4 Piume D'argento Bc 5 - 0 Kristiansand Bk
XD - David SALUTT / Hannah POHL 21-16 / 21-10 Jonas ØSTHASSEL / Julie ABUSDAL - 26
MS 210 Martin BUNDGAARD 21-7 / 17-21 / 21-6 Danila GATAULLIN 1162 46
WS 223 Anna MIKHALKOVA 21-15 / 21-7 Marie MØRK 1443 24
MD - Luis Aniello LA ROCCA / David SALUTT 22-20 / 21-15 Mads MARUM / Jonas ØSTHASSEL 1083 30
WD - Anna MIKHALKOVA / Hannah POHL 21-11 / 21-15 Vilde ESPESETH / Marie WALAND - 25
Group ECC22 - 4 Tbr 5 - 0 Badminton Virus – Pixelhouse
XD 271 Daniel JOHANNESSON / Sigridur ARNADOTTIR 21-8 / 21-7 Tomas VASKEVICIUS / Ugne KAMINSKAITE - 14
WS 1257 Juliana Karitas JOHANNSDOTTIR 22-20 / 21-14 Jorune SALNAITE - 25
MS 1636 Daniel JOHANNESSON 21-11 / 21-16 Benas VASKEVICIUS - 22
WD - Sigridur ARNADOTTIR / Karolina PRUS 22-20 / 21-17 Jore KAVALIAUSKAITE / Jorune SALNAITE - 26
MD 383 David Bjarni BJORNSSON / Kristofer Darri FINNSSON 21-10 / 21-12 Benas VASKEVICIUS / Tomas VASKEVICIUS - 18
Group ECC22 - 4 Piume D'argento Bc 5 - 0 Badminton Virus – Pixelhouse
XD - David SALUTT / Hannah POHL 21-11 / 21-9 Benas VASKEVICIUS / Jore KAVALIAUSKAITE - 19
MS 210 Martin BUNDGAARD 21-3 / 21-12 Tomas VASKEVICIUS - 20
WS 223 Anna MIKHALKOVA 21-6 / 21-7 Ugne KAMINSKAITE - 17
MD - Luis Aniello LA ROCCA / David SALUTT 21-12 / 21-10 Benas VASKEVICIUS / Tomas VASKEVICIUS - 20
WD - Anna MIKHALKOVA / Hannah POHL 21-5 / 21-15 Jore KAVALIAUSKAITE / Jorune SALNAITE - 20
Group ECC22 - 4 Tbr 1 - 4 Kristiansand Bk
XD - Kristofer Darri FINNSSON / Sigridur ARNADOTTIR 21-10 / 19-21 / 19-21 Jonas ØSTHASSEL / Julie ABUSDAL - 44
MS 1636 Daniel JOHANNESSON 21-13 / 21-12 Danila GATAULLIN 1162 25
WS 1257 Juliana Karitas JOHANNSDOTTIR 8-21 / 6-21 Vilde ESPESETH (1627*) 20
MD 383 David Bjarni BJORNSSON / Kristofer Darri FINNSSON 14-21 / 17-21 Mads MARUM / Jonas ØSTHASSEL 1083 32
WD - Sigridur ARNADOTTIR / Juliana Karitas JOHANNSDOTTIR 20-22 / 21-15 / 16-21 Vilde ESPESETH / Marie WALAND - 46
Group ECC22 - 4 Badminton Virus – Pixelhouse 0 - 5 Kristiansand Bk
XD - Tomas VASKEVICIUS / Jorune SALNAITE 10-21 / 10-21 Jonas ØSTHASSEL / Julie ABUSDAL - 20
MS - Benas VASKEVICIUS 12-21 / 16-21 Danila GATAULLIN 1162 24
WS - Jore KAVALIAUSKAITE 12-21 / 8-21 Marie MØRK 1443 18
MD - Benas VASKEVICIUS / Tomas VASKEVICIUS 10-21 / 4-21 Mads MARUM / Jonas ØSTHASSEL 1083 20
WD - Jore KAVALIAUSKAITE / Jorune SALNAITE 9-21 / 10-21 Julie ABUSDAL / Vilde ESPESETH - 20
Group ECC22 - 4 Piume D'argento Bc 4 - 1 Tbr
XD - David SALUTT / Hannah POHL 23-21 / 21-19 Daniel JOHANNESSON / Sigridur ARNADOTTIR 271 31
WS 223 Anna MIKHALKOVA 21-5 / 21-11 Juliana Karitas JOHANNSDOTTIR 1257 18
MS 210 Martin BUNDGAARD W.O. Daniel JOHANNESSON 1636 1
WD - Anna MIKHALKOVA / Hannah POHL 21-11 / 21-17 Sigridur ARNADOTTIR / Juliana Karitas JOHANNSDOTTIR - 26
MD - Luis Aniello LA ROCCA / David SALUTT 23-21 / 21-15 David Bjarni BJORNSSON / Kristofer Darri FINNSSON 383 26
Quarter-final ECC22 Kristiansand Bk 0 - 3 Uks Hubal Bialystok
XD - Jonas ØSTHASSEL / Julie ABUSDAL 16-21 / 6-21 Lucas CORVEE / Alzbeta BASOVA - 23
MS 1162 Danila GATAULLIN 8-21 / 13-21 Krzysztof JAKOWCZUK 580 28
WS (1627*) Vilde ESPESETH 8-21 / 10-21 Mariya MITSOVA 88 24
Quarter-final ECC22 Piume D'argento Bc 3 - 2 Bk 1973 Benátky Nad Jizerou
XD - David SALUTT / Hannah POHL 21-18 / 9-21 / 21-18 Steven STALLWOOD / KaterIna ZUZÁKOVÁ - 41
MS 210 Martin BUNDGAARD 14-21 / 14-21 Milan DRATVA 144 40
WS 223 Anna MIKHALKOVA W.O. Agnes KOROSI 137 0
MD - Luis Aniello LA ROCCA / David SALUTT 19-21 / 21-13 / 10-21 Milan DRATVA / Steven STALLWOOD - 44
WD - Anna MIKHALKOVA / Hannah POHL 18-21 / 21-18 / 21-18 Helina RÜÜTEL / KaterIna ZUZÁKOVÁ - 55
Quarter-final ECC22 Rinconada 1 - 3 Suwalski Kb Litpol – Malow
XD - Rory EASTON / Laura MOLINA 14-21 / 12-21 Robert CYBULSKI / Kamila AUGUSTYN - 24
MS 220 Carlos PIRIS 21-12 / 19-21 / 21-18 DANYLO BOSNIUK 98 53
WS 231 Nerea IVORRA MASIA 9-21 / 19-21 Maria ULITINA 59 31
MD - Rory EASTON / Jaume PEREZ 13-21 / 20-22 Robert CYBULSKI / Przemyslaw SZYDLOWSKI 302 28
Quarter-final ECC22 Bc Chambly Oise 3 - 0 Recreativo Ies La Orden
XD - Eloi ADAM / Flavie VALLET 21-15 / 21-15 Eliecer OJEDA / Haidee OJEDA - 26
MS 110 Eetu HEINO 21-17 / 21-13 Alejandro PEREZ - 26
WS 55 LéOnice HUET 21-16 / 19-21 / 21-13 Telma SANTOS - 49
Semi-final ECC22 Suwalski Kb Litpol – Malow 1 - 3 Uks Hubal Bialystok
XD - Robert CYBULSKI / Kamila AUGUSTYN 13-21 / 21-19 / 14-21 Lucas CORVEE / Alzbeta BASOVA - 39
MS 98 DANYLO BOSNIUK 21-17 / 17-21 / 21-14 Krzysztof JAKOWCZUK 580 53
WS 59 Maria ULITINA 11-21 / 4-21 Mariya MITSOVA 88 24
MD 302 Robert CYBULSKI / Przemyslaw SZYDLOWSKI 19-21 / 15-21 Lucas CORVEE / Pawel SMILOWSKI - 28
Semi-final ECC22 Bc Chambly Oise 3 - 1 Piume D'argento Bc
XD - Eloi ADAM / Flavie VALLET 21-16 / 21-18 David SALUTT / Hannah POHL - 28
MS 110 Eetu HEINO 17-21 / 18-21 Martin BUNDGAARD 210 33
WS 55 LéOnice HUET 21-14 / 21-14 Anna MIKHALKOVA 223 32
MD - Eloi ADAM / Robert MATEUSIAK 21-13 / 21-13 Luis Aniello LA ROCCA / David SALUTT - 28
Final ECC22 Bc Chambly Oise 1 - 3 Uks Hubal Bialystok
XD - Eloi ADAM / Flavie VALLET 12-21 / 9-21 Lucas CORVEE / Alzbeta BASOVA - 28
MS 485 Sacha LEVEQUE 15-21 / 21-17 / 21-14 Krzysztof JAKOWCZUK 580 53
WS 55 LéOnice HUET 13-21 / 21-18 / 11-21 Mariya MITSOVA 88 57
MD - Eloi ADAM / Robert MATEUSIAK 19-21 / 21-17 / 15-21 Lucas CORVEE / Pawel SMILOWSKI - 59
Round:
Min Date:
Max Date:
Category:

Match Statistics

Statistics for main draw, completed matches
Category Matches Total Sets 3-Set Matches 3-Set PCT Total Points Avg Points / Match Avg Match Duration Avg Points / Minute One-Hour+ Matches One-Hour+ Matches PCT
MD 29 63 5 17.2% 2282 78.69 00:29:33 2.66 1 3.5%
MS 30 68 8 26.7% 2359 78.63 00:34:20 2.29 1 3.3%
WD 23 50 4 17.4% 1690 73.48 00:27:39 2.66 0 0.0%
WS 28 59 3 10.7% 1886 67.36 00:26:02 2.59 0 0.0%
XD 31 70 8 25.8% 2455 79.19 00:28:39 2.76 0 0.0%
Total 141 310 28 19.9% 10672 75.69 00:29:22 2.58 2 1.4%

Most Consecutive Points in a Set


Biggest Comeback in a Set


Match Wins/Losses by Country

Country Wins Losses PCT
Bulgaria 6 0 100.0%
Moldova 2 0 100.0%
Belarus 1 0 100.0%
France 27 3 90.0%
Estonia 3 1 75.0%
Denmark 3 1 75.0%
Italy 7 3 70.0%
Ukraine 16 8 66.7%
Slovakia 4 2 66.7%
Hungary 2 1 66.7%
England 5 3 62.5%
Finland 3 2 60.0%
Poland 19 17 52.8%
Norway 14 16 46.7%
Spain 11 14 44.0%
Philippines 1 2 33.3%
Iceland 8 21 27.6%
Portugal 8 21 27.6%
Lithuania 2 23 8.0%
0 4 0.0%

Year Category Winner Runner-up Final Score
2022 ECC22 Uks Hubal Bialystok Bc Chambly Oise 3-1
2019 ECC19 Primorye Vladivostok Bc Chambly Oise 3-0